Prudké orestovanie v rekordnom čase.

Len za 2,5 minúty dosiahne nádoba teploty 200°C a teplo si udrží aj vtedy, keď ju naplníte veľkým množstvom studenej pripravovanej potraviny. Varenie je až štyrikrát rýchlejšie, bez dlhého čakania, vsádzka za vsádzkou. Zhustená sieťovitá výhrevná štruktúra systému iVarioBoost® zaisťuje, že sa teplo dnom nádoby rovnomerne šíri k potravine a zabraňuje tak jej pripápeniu. 

Vďaka mimoriadnej kapacite môžete restovať dvakrát viac mäsa v lepšej kvalite ako na tradičných panviciach, grilovacích platniach, sklopných panvách či tlakových nádobách.

Prehľad výhod, ktoré získate používaním programu :

Presvedčivý výhrevný výkon.

Sila, rýchlosť a precíznosť.

Už po niekoľkých málo sekundách je dno nádoby vďaka intenzívnemu výhrevnému výkonu prístroja iVario®Pro nahriaté a pripravené k použitiu. Vďaka variabilnej výkonovej rezerve je mimo toho možné restovať až o 40 % viac mäsa než v bežných sklopných panvách.

Z mäsa neunikne žiadna šťava – výsledkom toho je vyššia kvalita jedál a až o 17 % nižšia hmotnostná strata. Následné čistenie prebehne jednoducho behom niekoľkých minút a vy môžete vo veľmi krátkej dobe začať s ďalšou prípravou.

Výhrevné prvky.

Výhrevný systém iVarioBoost® sa skladá z niekoľkých celoplošných inteligentne regulovaných keramických výhrevných doštičiek, ktoré optimálne rozdelujú aktuálne potrebné teplo v nádobe a tak s úplnou presnosťou privdádzajú energiu tam, kde je v danom okamžiku potreba. Aby ste pri čiastočnom i úplnom naplnení nádoby mohli spolahnúť na rovnaký výkon. Aby bolo všetko pripravené rovnomerne bez pripálenia a vykypenia.

 

Váš nový výkonný partner.

Rýchly a presný.

Presvedčivý výkon 

15 kg cestovín

45 kg hovädzej sviečkovice Stroganov

120 litrov mliečnej ryže

30 kg  namočeného cíceru ( varenie v tlaku )

120 kg gulášu s omáčkou ( varenie v tlaku)

iVario Pro XL

22 min.

20 min.

70 min.

42 min.

88 min.

Senzory.

Veľké množstvo vysoko citlivých senzorov v intervale po jednej sekunde meria a reguluje teplotu dna nádoby a umožňujú tak reguláciu s presnosťou na jednotlivé stupne. Aby bola neustále udržiavaná konštantná teplota ako priamo v dne nádoby, tak isto vo  varenej tekutine, ako je voda alebo olej. Pre trvalú vysoku kvalitu bez nutnosti kontroly a sledovania.

 

Štruktúra nádoby.

Rýchlo reagujúce dno nádoby odolné voči poškrábaniu zaisťuje robustný povrch a je optimálne dimeznované pre extrémne výkyvy teplôt i veľkú záťaž. Aby nedochádzalo k deformáciám a k nerovnomernému rozvádzaniu energie. Steny nádoby sa nezahrievajú, čo vedie k šetreniu energie a chráni pred popálením.

 

Riadenie spotreby energie.

Nové inteligentné riadenie spotreby energie vyhodnocuje spotrebu energie a dokonale určuje výkon. Preto je možné znížiť príkon a náklady na inštaláciu a taktiež spotrebu energie. Vďaka výkonovým rezervám dokonca bez kompromisov u výsledkov varení.