Inteligentné konvektomaty iCombi Pro | RATIONAL

Hodí sa do každej profesionálnej kuchyne.

V minulosti potreboval kuchár k príprave dobrého jedla okrem veľkého množstva úsilia taktiež množstvo špeciálnych strojov a náčinia, ako sú tepolovzdušné rúry, kotle, fritézy, parné hrnce, hrnce alebo panvice. Dnes už to je len jediné zariadenie, ktoré v každej kuchyni vykúzli kompletné menu : nový konvektomat iCobmi Pro od spoločnosti RATIONAL.

Na ploche menšej ako 1 m2 môžete grilovať, vyprážať, piecť, variť v pare, dusiť, predvárať alebo pošírovať, zavárať, sušiť údiť a mnoho ďalšieho. A vôbec nezáleží na tom, či pripravujete mäso, ryby , hydinu, zeleninu, pokrmy z vajec, pečivo alebo zákusky, prípadne či pripravujete tridsať porcií alebo niekoľko tisíc.

Vaše výhody :

Konvektomat iCombi Pro

Úplne nový štandard.

Kto chce stanoviť nové štandardy, musí premýšlať inak. Pečenie, restovanie, grilovanie, varenie v pare, fritovanie, pošírovanie. Všetko je možné urobiť ešte inteligentnejšie, jednoduchšie, efektívnejšie. To je dôvod, prečo sa spoločnosť RATIONAL so svojími skúsenosťami z viac než 45 ročného výskumu varenia začala zaoberať problematikou nedostatku personálu, novými gastronomickými trendami a moderným riadením profesionálnych kuchýň.

Významné a trvalé úspory​

Zariadenie iCombi Pro je inteligentné nie len pri varení, ale aj v tom, ako ušetriť. Napríklad až o 70 % nižšou spotrebou energie, až o 60 % menšou potrebou vynaloženej práce, až o 30 % úspora miesta, až o 25 %* nižšia spotreba surovín, až o 95 % nižšia spotreba tuku. 


Mäso / ryby / hydina
V priemere o 25 % nižšie náklady.
Energie
Jedinečný varný výkon, úspora energie až o 70 %.*
Tuky
Náklady na nákup a likvidáciu tukov znížené o 95 % *.
Pracovná doba
Skrátenie doby prípravy až o 60 %
Varný priestor v kuchyni
Až 30 % úspora podlahovej plochy
* V porovnaní s tradičným vybavením kuchyne bez konvektomatu.