Varenie.

Cestoviny a ryža sú dokokonale uvarené a zelenina si uchová krehkosť a farbu

iVarioPro®

Varný systém, na ktorý nemusíte dohliadať.

Je jedno, či varíte zeleninu, cestoviny, rizoto, mlieko alebo bešamelovú omáčku. So zariadením iVarioPro® požadované pokrmy uvaríte rýchlejšie než v bežných hrncoch, naviac bez neustálej kontroly. Vďaka integrovanému inteligentnému varnému systému sa tepelná energia citlivo prenáša na potravinu a proces varenia neustále kontroluje.

 

Prehľad výhod, ktoré získate používaním programu :

Systém ohrevu iVarioBoost®.

Ohrieva pokrmy v rekordnom čase.

Zariadenie iVarioPro® sa automaticky naplní vodou a v rekordnom čase ju privedenie do varu. Vďaka výkonnému systému ohrevu iVarioBoost® voda vrie aj potom, ako do nej vložíte studené suroviny.

Permanentná regulácia teploty.

Už nič nepripálite ani nerozvaríte.

Vstavaný inteligentný riadiaci systém iCookingSuite® vám pomôže s každodennou prácou a jednoducho vás zbaví časovo náročných rutinných činností, ako je neustále nastavovanie teploty a sledovanie prístroja.

Cestoviny, polievky, dezerty a ďalšie pokrmy – stlačením tlačítka vyberiete pre príslušný pokrm požadovaný výsledok intenzity varenia až po stupeň alebo dobu varenia.

AutoLift.

Cestoviny al dente. Bez nutnosti kontroly.

Predstavte si, že dokážete uvariť 50 až 300 porcií cestovín perfektne al dente, bez toho aby ste sa o ne museli 30 minút starať.

So zariadením iVarioPro® to nie je žiaden problém. Integrovaný inteligentný varný systém kontroluje proces varenia a potravinu vytiahne v správnu dobu z vody. Tak budú vaše pokrmy uvarené vždy tak, ako je treba.

Prívod vody s presnosťou na liter.

Väčšia ergonómia a bezpečnosť práce.

Zariadenie iVarioPro® sa vodou naplní s presnosťou na liter a vďaka integrovanému odtoku je možné ju opäť rýchlo vypustiť.

Budete tak ušetrený popáleniam, pošmyknutiam na mokrej podlahe či namáhavému noseniu ťažkých nádob s vodou.