Pečenie.

Dá vedieť, kedy je správny čas otočiť steaky.

iVarioPro®

Opekanie v rekordnom čase.

Mäkké, šťavnaté mäso i perfektne prepečenú rybu vám zariadenie iVarioPro® pripraví za minimálny čas.

Vďaka výkonnému systému ohrevu iVarioBoost® upečiete za ten istý čas dvojnásobné množstvo mäsa a naviac v lepšej kvalite ako v bežných panviciach alebo na grilovacích platniach.

Prehľad výhod, ktoré získate používaním programu :

Z nuly na 200 °C za 2,5 minúty.

Systém ohrevu iVarioBoost®.

Výkon zariadení iVarioPro® spoznáte na maximum napríklad pri príprave 500 porcií morčacieho soté za 34 minút.

Len za niekoľko sekúnd je zariadenie rozohriaté na maximum a pokrm môžete vkladať. Vďaka systému ohrevu iVarioBoost® zostane mäso šťavnaté a vy ušetríte až o 10 % surovín naviac.

Bezkonkurenčné výsledky varenia

vďaka iCookingSuite®.

Náročné rutinné práce, ako je neustále dohliadanie pri varení, za vás prevezme zariadenie iVarioPro®. Integrovaný inteligentný varný systém iCookingSuite® vás zavolá, až bude vhodná doba na otočenie vášho steaku.

Je jedno, koľko ich smažíte či ako je kúsok veľký. Výsledok bude vždy perfektný.

iZoneControl®.

Efektívna flexibilita.

So systémom iZoneControl môžete individuálne rozdeliť dno nádoby na jednotlivé výhrevné zóny a nastavovať u nich rozdielne teploty. Tímto spôsobom premeníte jednu nádobu až na štyri malé zariadenia iVario. Zadáte požadovaný výsledok a spustíte proces v požadovaných zónach. A pretože systém iZoneControl taktiež navrhuje, v ktorých zónach je najvhodnejšie pripravovať vaše pokrmy, pracujete ešte efektívnejšie, šetríte čas a energiu.