icaresystem jpg

Efektívne čistenie.

Šetrí čistiace prostriedky, vodu i čas.

Veľké množstvo grilovaných pokrmov zanecháva odolné
nečistoty, ktoré blokujú konvektomat iCombiPro vo varení iných pokrmov. To však neplatí s funkciou iCareSystem. Pokiaľ sa jedná o hygienu na konci dňa, iCombiPro vám povie, či je silno, stredne alebo mierne znečistený. Vy sa následne rozhodnete, či spustíte čistenie ECO alebo štandardné čistenie. 

Vaše výhody :

Žiarivo čisté.

Hygienicky nezávadné.

Podľa priania si môžete uložiť plán čistenia, ktorý najlepšie odpovedá vašej prevádzkovej dobe. Konvektomat iCombiPro sa automaticky prihlási v dobe stanovenej pre čistenie a vždy zaistí hygienickú čistotu a starostlivosť o zariadenie.

Ultrarýchle medzičistenie.

Pokiaľ konvektomat iCombiPro vzhľadom k silnému znečisteniu vyžaduje umytie i v medzičase, teraz to zvládne veľmi rýchlo. Stačí vložiť tablety do zariadenia iCombiPro a asi o 12 minút neskôr už môžete pracovať ďalej s čistým zariadením.

To je práve dostatok času na prípravu ďalšej várky. Ideálne pre kuchyne, ktoré varný systém potrebujú po celý deň. Ultrarýchle medzičistenie naviac skracuje neproduktívny čas a zvyšuje účinnosť pri každodennej práci v kuchyni.

Účinné čistenie a odvápňovanie.

Systém iCareSystem je natoľko inteligentný, že rozpozná aktuálny stupeň znečistenia konvektomatu iCombiPro, na základe toho vám doporučí stupeň čistenia. Vrátane množstva čistiaceho a odvápňovacieho prostriedku, ktoré su potrebné pre optimálny výsledok. Pre vás to znamená minimálne prevádzkové náklady a minimálne pracovné vyťaženie. 

Naviac môžete profitovať takmer z polovičnej spotreby čistiaceho prostriedku a zo spotreby vody nižšej až o 30%*. Dokonca odpadajú náklady aj na zmäkčovanie vody,nakoľo zariadenie iCombiPro sa v prípade potreby automaticky odvápni.

* V porovnaní s predchádzajúcim modelom.

Čistiace programy.

K dispozícií máte deväť čistiacich programov : intenzívne, stredné a ľahké čistenie, v režime Normal a Eco ( to znamená menej čistiacich prostriedkov a vody, zato ale dlhšiu dobu čistenia ). Naviac môžete voliť medzi ultrarýchlym čistením, oplachovaním bez tabliet a leštením. Zariadenie iCombiPro je ale natoľko inteligentné, že navrhne pre každý stupeň znečistenia vhodný program.

Čistiace tablety bez fosfátov.

Šetrné k životnému prostrediu.

Čistiaci prostriedok v pevnom skupenstve vo forme tabliet, ktorý sa jednoducho vloží do odtokového košíku, je nie len malý, ale taktiež neobsahuje fosfáty a preto je šetrný voči životnému prostrediu.

Pretože deň je príliš krátky.

Ak počas dňa máte váš konvektomat iCombiPro naplno vyťažený a nemáte ani chvilku na umývacie programy nevadí. 

Konvektomaty RATIONAL iCombiPro vlastnia certifikát na prácu bez obsluhy. S kludom môžete pustiť umývacií program na konci vašej pracovnej zmeny a konvektomat sa počas noci umyje, odvápni a nakoniec vypne. V tomto prípade môžete voliť z umývacích programov Eco – čo znamená menej spotrebovanej chémie a vody.

Ráno prídete do práce a môžete ihneď používať vaše zariadenie iCombiPro. Všetko žiarivo čisté a hygienicky nezávadné.