Grilovanie.

Profesionálny systém grilovania - konvektomat iCombiPro.

Hodí sa do každej kuchyne.

Všade spokojní hostia, žiaden stres a zhon, bez zbytočného tlaku na náklady. Ktorý kuchár by si toto neprial ? Kto ide na večeru, očakáva pestrú ponuku lahodných veľmi kvalitných jedál, ktoré dobre chutia, sú zdravé a taktiež dobre vyzerajú. Hosťom záleží na pôžitku. Vám ide o oveľa viac :  jednoduchosť a efektivita. Ako to ale ide dohromady ? 

S novým konvektomatom RATIONAL iCombiPro. S ním varíte podstatne rýchlejšie, s výraznejšou vôňou, zdravšie a vždy s dokonalou presnosťou. A pretože súčasne výrazne šetríte suroviny, pracovný čas a taktiež energie a spotrebu vody, je pôžitkom i samotný pohľad do účtov.

Vaše výhody :

Horúci vzduch o teplote

až 300 °C.

Jemné filety, chrumkavé kotlety, grilované steaky, americké zemiaky alebo grilovaná zelenina – vďaka vytrvalému pôsobeniu horúceho vzduchu o teplote až 300 °C je všetko rovnomerne prepečené, chrumkavé a bezkonkurenčne šťavnaté.

Á la carte bez stresu.

Nedávno potreboval kuchár k príprave dobrého grilovaného jedla nemalé úsilie a taktiež veľa špeciálnych zariadení a náčinia, ako boli teplovzdušné rúry, grily, grilovacie platne, panvice či salamandre.

Dnes je to len jedno zariadenie, ktoré v každej kuchyni vykúzli kompletné menu : nový konvektomat RATIONAL iCombiPro.

Na ploche menšej než 1 m2 môžete grilovať, smažiť, piecť, variť v pare, dusiť, predvárať alebo pošírovať. A vôbec nezáleží na tom, či pripravujete mäso, ryby, hydinu, zeleninu, jedlá z vajec, pečivo alebo zákusky, prípadne či pripravujete tridsať alebo niekoľko tisíc jedál.

Zmiešané várky v jednej komore.

Funkcia iProductionManager Vám umožní čo najefektívnejšie využiť varný systém iCombiPro. Vďaka funkcií iProductionManager budete môcť pripravovať rôzne druhy gilovaných a vyprážaých jedál  súčasne v jednej pečiacej komore. Systém sleduje so sekundovou presnosťou každý jednotlivý vsun.

Môžete jednoducho prispôsobiť objem jednotlivých druhov pripravovaných jedál bez straty drahocenného času, a to aj v prípade menšieho množstva. 

Objavte nové možnosti.

MyDisplay

Vďaka funkcií MyDisplay sa na ploche obsluhy zobrazí len to, čo je pre uživateľa naozaj dôležité. Pokiaľ sa napríklad denne vyrábajú kuracie krídielka, rezne alebo pečené zemiaky, je možné tieto jedlá zobraziť ako obrázok priamo na ploche obsluhy. Stačí stlačiť obrázok na ploche, iCombiPro sa spustí a zavolá vás len vprípade, keď je nutné zasiahnúť do procesu.

MyDisplay môžete taktiež jednoducho nastaviť pomocou ConnectedCooking a prostredníctvom sieťového riešenia preniesť do všetkých pripojených varných systémov. Toto riešenie ocenia najmä zákazníci s viacerými pobočkami.

Záleží na správnom príslušenstve.

Až vďaka používaniu originálneho príslušenstva RATIONAL sa Vám otvoria neobmedzené možnosti využívania zariadenia iCombiPro. Len tak sa Vám podaria i špeciálne postupy grilovania tak, ako si to prajete. Originálne príslušenstvo RATIONAL je špeciálne vyvinuté pre zariadenia RATIONAL. Vyznačuje sa najvyššou kvalitou, vďaka čomu sa najlepšie hodí pre každodenné zaťaženie v profesionálnej kuchyni.

Aplikácie konvektomatu RATIONAL.