Varenie.

Od konvektomatu k iCombiPro.

Zmiešané várky v jednej komore.

Funkcia iProductionManager Vám umožní čo najefektívnejšie využiť konvektomat iCombiPro. Vďaka funkcií iProductionManager budete môcť pripravovať rôzne druhy surovín súčasne v jednej varnej komore. Systém sleduje so sekundovou presnosťou každý jednotlivý vsun.

V jednej varnej komore môžete pripravovať zeleninu, ryby, morské plody, zemiaky, ryžu a mnoho ďalších pokrmov či príloh a to všetko naraz a bez prenosu pachov medzi jednotlivými surovinami.

Vaše výhody :
konvektomat-rational-varenie-para

Para o teplote

30 až 130 °C.

Dusenie, pošírovanie, blanšírovanie a varenie v pare – o to všetko sa postará náš vysoko výkonný generátor čerstvej pary. Či už sa jedná o zeleninu, ryby alebo vajíčka, vďaka presným teplotám pary a maximálnemu nasýteniu parou docielite intenzívnych farieb. Vitamíny a minerálne látky zostanú zachované. Nič nie je obschnuté.

Varenie mäsa.

I pri varení mäsa môžete pripravovať najrôznejšie druhy mäsa formou zmiešaných várok. Vďaka veľmi šetrnej úprave RATIONAL-Delsta-T znížite spotrebu surovín na minimum. Od prvého dňa tak skutočne profitujete. Vaša výhoda : jednoducho zarábate viac.

Jeden zásuv, dva plechy.

Ešte väčšiu flexibilitu umožňuje iProductionManager s dvomi plechmi alebo s dvomi jedlami v jednom zásuve. Pretože v prípade potreby môžete umiestniť na jeden plech dve odlišné potraviny. Obe sleduje funkcia iProductionManager oddelene. Vďaka praktickému pozdĺžnemu zásuvnému roštu je možné na gastronádobách 1/2 GN pripravovať každú surovinu na svojom vlastnom príslušenstve.

Záleží na správnom príslušenstve.

Až vďaka používaniu originálneho príslušenstva RATIONAL sa Vám otvoria neobmedzené možnosti využívania zariadenia iCombiPro. Len tak sa Vám podaria i špeciálne postupy varenie  tak, ako si to prajete. Originálne príslušenstvo RATIONAL je špeciálne vyvinuté pre zariadenia RATIONAL. Vyznačuje sa najvyššou kvalitou, vďaka čomu sa najlepšie hodí pre každodenné zaťaženie v profesionálnej kuchyni.

Aplikácie konvektomatu RATIONAL.