icookingsuite rational

Vybrať požadovaný výsledok.

Naložiť.Hotovo.

Nikdy nebolo jednoduchšie variť jedlá presne v tej kvalite, ktorú si prajete. Či už pripravujete ryby, mäso, hydinu, pečivo, jedlá z vajíčok alebo dezerty, s iCombiPro uvaríte všetko šetrne a presne tak, ako ste to mali v úmysle. Vy zadáte výsledok a iCombiPro vaše prianie splní. Dôsledne a do bodky. To umožňuje jedinečná funkcia inteligentnej prípravy pokrmov : iCookingSuite

Vaše výhody :

Dokonalý pomocník.

Zaručená kvalita prípravy.

Prostredníctvom senzorov rozozná iCookingSuite veľkosť a stav pokrmov a naplnenie varného priestoru a podľa daného pokrmu optimálne prispôsobí priebeh varenia výsledkom, ktoré požadujete. Sám vykoná dôležité rozhodnutia a automaticky upravuje teplotu, klímu varného priestoru a dobu varenia. O každej zmene vás informuje na displeji. Vďaka tomu presne viete, čo sa deje, a máte o všetkom prehľad.

Režimy prevádzky a prípravy.

Vďaka systému iCookingSuite ešte nikdy nebola príprava pokrmov tak jednoduchá.Vzhľadom na vysokú produktivitu získate výsledky varenia, aké ste si predstavovali, pretože jedlo sa pripravuje tým najšetrnejších spôsobom. Jednoducho vyberte na displeji pokrm, učite požadovaný výsledok, ako je zafarbenie od svetlého až po tmavé a stupeň prepečenia od “rare” až po “well done” – a zariadenie iCombiPro sa pustí do prípravy. Nezáleží na tom, či sa jedná o ryby, mäso, hydinu, pečivo alebo prílohu. Konvektomat iCombiPro zvláda neuveritelné množstvo rôznych pokrmov z celého sveta jediným stlačením tlačítka.

A pokiaľ chcete docieliť výsledok jednoducho a rýchlo, pomôže vám navigátor iCookingSuite. Zadáte, aký pokrm chcete pripraviť – napríklad rezeň, kura alebo koláč – a okamžite sa spustí ten správny proces. Teraz už stačí len vložiť potraviny do iCombiPro – a hotovo.

Pokiaľ chcete použiť iCombiPro ako gril, panvicu alebo rúru, môžete si altrernatívne zvoliť prístup pomocou metód prípravy.

Pomocou inteligencie k cieľu.

Dôležitým prvkom inteligencie prípravy je rozpoznanie stupňa zafarbenia. Základom je Maillardova reakcia. Je to názov pre chemickú reakciu zafarbenia ( zhnednutia ), ktorá popisuje chuť, štruktúru a vôňu jedla. Obvykle k nej dochádza pri vyprážaní, pečení alebo grilovaní. Pre pochopenie vývoja procesu zhnednutia bolo treba analyzovať Maillardovu reakciu. 

Spoločnosť RATIONAL tento vzorec počas dlhoročného vývoja dešifroval a previedla ho pre iCombiPro do inteligentného algoritmu, takzvaného svetového vzorca varenia.

Tým je zaistené, že iCookingSuite má všetko pod kontrolou natoľko inteligentným spôsobom, že sa vždy dosiahne požadovaného výsledkku. Bez straty času a energie.

MyDisplay

Vďaka funkcií MyDisplay sa na ploche obsluhy zobrazí len to, čo je pre uživateľa naozaj dôležité. Pokiaľ sa napríklad denne vyrábajú kuracie krídielka, rezne alebo pečené zemiaky, je možné tieto jedlá zobraziť ako obrázok priamo na ploche obsluhy. Stačí stlačiť obrázok na ploche, iCombiPro sa spustí a zavolá vás len vprípade, keď je nutné zasiahnúť do procesu. MyDisplay môžete taktiež jednoducho nastaviť pomocou ConnectedCooking a prostredníctvom sieťového riešenia preniesť do všetkých pripojených varných systémov. Toto riešenie ocenia najmä zákazníci s viacerými pobočkami.

Nová flexibilita

Vďaka svojej inteligencií je iCombiPro nie len maximálne spoľahlivý a výkonný, ale taktiež flexibilný. Pokiaľ chcete napríklad zmeniť požadovaný výsledok, pridať vlastnú individuálnu poznámku, skrátiť dobu varenia môžete túto možnosť využiť. Môžete jednoducho zmeniť stupeň zafarbenia alebo zasiahnúť do parametrov varenia, ako je teplota varnej komory alebo vlhkosť. iCombiPro na pozadí okamžite upraví všetky potrebné nastavenia, aby ste dosiahli silnejšieho zafarbenia, ale pečené hovädzie malo na konci ešte stále požadovanú konzistenciu.

Funkcie.

iCareSystem®

Automatické umývanie s odvápnením. Jednoducho cez noc a bez obsluhy.

Ušetrite svoje organizačné úsielie, zefektívnite výroby a minimalizujete nároky na zamestnancov.

Pre vás znamená vyšší výkon, úsporu času a nákladov.A k tomu pridá oveľa viac na chuti.

iCookingSuite®

Inteligentné varenie, s ktorým môžete posúvať svoje kuchárske hranice.