Údenie.

S konvektomatom RATIONAL.

Intenzívne. Jednoduché. Chutné.

Výnimočná vlastnosť : mäso, ryby a zelenina s dymovou arómou a charakteristickou farbou. Dokonale podľa vašich predstáv. Veľmi jednoducho pripravené v konvektomate iCombiPro.

Inteligentné ovládanie v trvalo vysokej kvalite. So zariadením VarioSmoker ušetríte čas, priestor a vstupné  náklady za špeciálnu udiareň.

A to najlepšie : inteligentné postupy prípravy konvektomatu iCombiPro vám uľahčia zaškolenie a zaručia dosiahnutie požadovaných výsledkov.

Vaše výhody :

Údenie s nízkymi teplotami.

So zariadením VarioSmoker môžete údiť už v teplotnom rozsahu od 35° C do 40° C. V tom prípade sa koleso ventilátora otáča pomaly a nepoužíva sa ohrev.

 

Výhoda : vďaka šetrnej príprave zostane zachovaný obsah živín, potraviny sú trvanlivejšie a získajú typickú údenú vôňu.

Pripojiť a spustiť.

Jednoducho prepojte konvektomat iCombiPro a VarioSmoker prostredníctvom USB, spustite zariadenie VarioSmoker a ovládajte ich prostredníctvom inteligentných postupov prípravy. Už po niekoľkých minútach zohrievania  zaistí inteligencia zariadenia iCombiPro optimálny a profesionálny výsledok varenia a údenia.

Zariadenie VarioSmoker môžete používať i vo všetkých konvektomatoch RATIONAL od roku výroby 1997, avšak v manuálnom režime.

Inteligentné postupy prípravy.

Ako náhle je zariadenie VarioSmoker prostredníctvom rozhrania USB pripojené k varnému systému, zobrazia sa vo funkcií iCookingSuite postupy prípravy. Pre optimálny výsledok údenia.

Pokiaľ chcete ovplyvniť intenzitu a vôňu produktov, môžete naviac zvoliť individuálne kroky zaúdenia.

Objavte nové možnosti.

Údiaci box.

Údená chuť : autentická, originálna, individuálna. Nakoľko zariadenie VarioSmoker pracuje so všetkými bežnými údiacimi materiálmi ako sú drevená štiepka alebo peletky.

Vôňu a intenzitu ovplyvňujete voľbou údiacich materiálov, teplotou varného priestoru a zvolenou prípravou vašich surovín.

Držiak napájacieho zdroja.

Zariadenie VarioSmoker je dodávane s variabilným držiakom napájacieho zdroja, ktorý je upevnený na konvektomate RATIONAL. Tak je napájací zdroj vždy bezpečne zavesený v správnej pracovnej výške.

Pokiaľ sa údiaci box práve nepoužíva je ho možné priestorovo úsporne zavesiť na držiak.

Záleží na správnom príslušenstve.

Až vďaka používaniu originálneho príslušenstva RATIONAL sa Vám otvoria neobmedzené možnosti využívania konvektomatu iCombiPro. Len tak sa Vám podaria i špeciálne postupy údenia tak, ako si to prajete.

Originálne príslušenstvo RATIONAL je špeciálne vyvinuté pre konvektomaty RATIONAL. Vyznačuje sa najvyššou kvalitou, vďaka čomu sa najlepšie hodí pre každodenné zaťaženie v profesionálnej kuchyni.

Aplikácie konvektomatu RATIONAL.