Finishing® .

Maximálna presnosť. Skvelá chuť. Extra produktívny.

Všetko pod kontrolou.

Kongresy, slávnostné otvorenia, jubilea, firemné oslavy alebo svadby.  Á la carte, banket, bufet i catering. Predpokladom lukratívnych zákaziek je mať všetko pod kontrolou. Od plánovania cez realizáciu až po stálu a nemennú kvalitu stoviek tanierov.

Časová tieseň verzus nedostatok kvalifikovaného personálu, vysoké náklady verzus malý rozpočet, špeciálne akcie verzus každodenná prevádzka. To, čo chýba je inteligentná logistika. Koncept, ktorý od seba oddeľuje prípravu a výdaj, ktorý nepripúšťa kompromisy v oblasti kvality pokrmov, a ktorý nám zároveň šetrí zdroje. A to je funkcia Finishing v konvektomatoch iCombiPro.

Vaše výhody :

Funkcia Finishing® je tak jednoduchá.

Technika ohriatia a udržiavania teplých pokrmov vám pomôže servírovať veľké množstvo jedál súčasne, ale bez ohľadu na vnútornú teplotu rôznych pokrmov a s rizikom zníženia kvality alebo straty živín. 

Preto spoločnosť RATIONAL stavila na funkciu Finishing. Osvedčená. Spoľahlivá. Bezpečná.

Príprava a výdaj sú úplne oddelené.

Naservírovať na taniere, pripraviť sa, ideme na to !

Chuť, vitamíny, farba i konzistencia zostanú dokonale zachované.Vďaka ovládaniu závislosti na rosnom bode. Nakoľko iCombiPro vďaka svojej inteligencií nájde dokonalú rovnováhu medzi konzistenciou a odparovaním.

Okolo pripravovanej potraviny sa vytvorí ochranný film z mikroskopických kvapôčok vody, ktorý ju chráni pred obschnutím bez toho aby sa na tanieri tvorila voda.

 

Príprava tanierov pomocou funkcie Finishing® pre bankety.

100 hostí, 100 menu, všetko servírované v rovnaký čas, s funkciou Finishing. Pokrmy si pripravíte v kľude pred akciou napríklad metódou Cook & Chill a v čase, kedy vám to najviac vyhovuje. Pripravíte ich za studena na taniere a uložíte do chladu v špeciálnych stojanových vozíkoch.

Taniere sa zohrejú na správnu teplotu pomocou funkcie Finishing až tesne pred servírovaním. To je samozrejme možné i pri niekoľkých tisícoch jedál.  Hotové a teplé taniere ochránite pred stratou tepla pomocou tepelného krytu RATIONAL. A to až po dobu 20 minút.

Á la carte s funkciou Finishing®.

V každej reštaurácií sú chvíle, kedy v kuchyni nie je dostatok rúk. Nie je to problém, pokiaľ pracujete s funkciou Finishing : pripravte si všetko z jedálneho lístka v kľude vopred. Uchovávajte jedlá zachladené. V momente keď príde objednávka, dajte studené pokrmy na tanier a dokončite ich prípravu v konvektomate iCombiPro.

Výsledkom sú horúce a čerstvo pripravené pochúťky. Bez straty kvality, ale s mimoriadne širokými možnosťami úpravy : napríklad pomocou procesu Finishing pripravujete prílohy a súčasne s tým môžete smažiť a pripravovať minutky

Finishing® v nádobách.

Príprava Finishing® v nádobách je vhodná nie len pre priamy výdaj z nádob. Tento systém sa taktiež osvedčil pri výdaji v systémoch Free-Flow alebo iných systémoch bufetu. Aj tu sú pokrmy dopredu pripravené v konvektomate iCombiPro, schladené a pripravené uložené v nádobách. Vo chvíli keď pokrmy potrebujete, môžete nádoby začať priebežne vkladať a pomocou systému Finishing® sa behom niekoľkých minút ohrejú na servírovaciu teplotu.

Zvýšite tak nie len kvalitu a schopnosť plánovania vo Vašej kuchyni, ale predovšetkým cenný čas. Čas, ktorý môžete venovať dôslednému výberu pri nákupe potravín alebo plánovaniu Vášho menu a taktiež výrobného procesu.

Aplikácie konvektomatu RATIONAL.