iproduction manager rational

Všetko naraz a vždy včas.

Optimálne plánovanie.

Život v kuchyni : stres a zhon, aby bolo všetko pripravené súčasne a včas. To je výzva pre každého šéfkuchára, či už používa papier a ceruzku alebo akýkoľvej software. Až doteraz. Pretože konvektomat RATIONAL iCombi Pro s funkciou iProductionManager túto starosť preberá za vás : jednoducho zvolíte požadované jedlo na displeji a hneď uvidíte, čo je možné pripravovať spoločne. Teraz už stačí jednoducho zadať, či chcete variť časovo alebo energeticky efektívnym spôsobom.

Vaše výhody :

Rýchlo a flexibílne.

Nahradí množstvo zariadení.

S funkciou iProductionManager à la carte, mise en place i raňajkové menu jednoducho, rýchlo a flexibilne. Na ploche menej než 1 m2 dokážete využiť množstvo kuchynského vybavenia súčasne – hrnce, panvice, gril, platne na pečenie, fritézy. Pripravujete tak rôzne pokrmy v jednom zariadení zároveň.

Jeden zásuv, dva plechy.

Ešte väčšiu flexibilitu umožňuje iProductionManager s dvomi plechmi alebo s dvomi jedlami v jednom zásuve. Pretože v prípade potreby môžete umiestniť na jeden plech dve odlišné potraviny. Obe sleduje funkcia iProductionManager oddelene. Vďaka praktickému pozdĺžnemu zásuvnému roštu je možné na gastronádobách 1/2 GN pripravovať každú surovinu na svojom vlastnom príslušenstve.

Jednoduchá príprava á la carte.

Veľa prianí hostí a len jedno zariadenie : vďaka režimu iProductionManager môžete v jednom varnom priestore pripravovať súčasne rôzne pokrmy. Minutky, pokrmy pripravované v pare, grilované alebo frytované pokrmy – iProductionManager kontroluje každý zásuvný rošt a poradí vám, čo môžete pripravovať súčasne. Jednoducho presuniete požadovanú surovinu na vybraný zásuvný rošt  a funkcia iProductionManager zaistí, aby bolo všetko dokonale pripravené. Pritom zohľadní množstvo vložených pokrmov a dokonca i otvorenie dverí a inteligentne prispôsobí doby prípravy. Budete mať stále prehľad a môžete sa spoľahnúť na vysoký štandard kvality.

Plánovanie prípravy.

Dobré plánovanie pomáha minimalizovať stres pri práci v kuchyni. Preto môžete pomocou funkcie iProductionManager presne plánovať celý priebeh prípravy. Za týmto účelom zadajte priamo do varného systému, aké pokrmy chcete pripravovať a či má príprava prebiehať s časovou alebo energetickou optimalizáciou. iProductionManager vám poradí, aké produkty a v akom poradí môžete vkladať do zariadenia iCombiPro alebo či ich môžete pripravovať  súčasne. Varný systém vás zavolá len v prípade, že je nutné pokrmy vkladať alebo vyberať. Všetko ostatné prebieha automaticky. Všetko pre vyššiu flexibilitu a vysokú účinnosť. 

Funkcie.

iCookingSuite®

Inteligentné varenie, s ktorým môžete posúvať svoje kuchárske hranice.

Pre vás znamená vyšší výkon, úsporu času a nákladov.A k tomu pridá oveľa viac na chuti.

iCareSystem®

Automatické umývanie s odvápnením. Jednoducho cez noc a bez obsluhy.

Ušetrite svoje organizačné úsielie, zefektívnite výroby a minimalizujete nároky na zamestnancov.